Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı

Hakkımızda

GÖRKEM E-TİCARET BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 


Görkem E-Tic. Bil. İth. İhr. ve Tic. Lmt. Şti.
, 2005 yılından günümüze sektörde lider marka ve firmalarla sürdürdüğü iş ortaklıklarıyla, müşterilerine mümkün olan en kaliteli ürünü, mümkün olan en uygun fiyata sunmayı hedeflemiş bir aile şirketidir. Yeniliklere her daim açık olduğu kadar ticaretin altın kuralı olan dürüstlük ve müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri özümlemiş deneyimli bir mağazadır. Tanıştığı her yeni müşteri ve yeni müşterilerinin siparişlerini devamlılık esasını gözeterek hassasiyetle ele alır.

Tüm teknolojik trendleri ve ürünleri takip ederken servisleri en üst kalitede tutmaya özen gösteren bir firmadır. Müşterilerinin alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıyla her geçen gün ürün yelpazesini genişletip, servis kalitesini yükseltmek için çaba sarf ederek sağlıklı bir büyüme hedeflemiş ve kendisini sürekli öğrenmeye adamış bir şirket yapısını benimsemiştir.

Yukarıda bahsedilen tüm olgular ışığında sadece vergilendirilmiş ürünler satarak ve garanti koşullarını en az tüketici haklarının gerektirdiği şekilde oluşturulmuş ürünlerle ticaretini yapılandırmaya özen göstermiştir.
Dilerseniz hepsiburada mağazamıza da göz atabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/magaza/fotomono0242 777 11 33