Kargo ve Teslimat Koşulları

 • Mağazadan Teslim
  Mağazadan Teslim seçeneğini çektiğinizde faturanız kesilip, siparişiniz hazırlanır. Mağazamıza gelip alabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz ve adresimizi iletişim bölümünde bulabilirsiniz.

 • Yurtiçi Kargo - Ağırlığa Göre Kargo Ücret (12.06.2020 tarihinden önceki gönderiler için Sürat Kargo geçerlidir)
  250 TL'ye kadar olan siparişleriniz ağırlığına göre ücretlendirilerek hesaplanır. Siparişiniz ve faturanız özenle paketlenerek Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilir. Takip numarası tarafınıza iletildikten sonra firmanın web sayfasından siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

 • Ücretsiz Kargo - Yurtiçi Kargo (12.06.2020 tarihinden önceki gönderiler için Sürat Kargo geçerlidir)
  250 TL ve üzeri tutardaki siparişleriniz ücretsiz bir şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo veya nakliye firmasına teslim edilir. 30 kg ve üzeri siparişler hacimlerine göre nakliye/ambar firmalarıyla gönderi yapılmaktadır. Nakliye/ambar firmalarının teslimat süreleri kargo firmalarına göre daha uzun olabilmektedir. Siparişinizin niteliğine göre seçim yapılmaktadır. Yüksek hacim ve ağırlıktaki gönderileriniz hakkında bilgi almak için sipariş vermeden önce bize danışabilirsiniz.

 • MotoKurye Acil
  Motokurye ile günlük teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır. Siparişi geçtiğiniz aynı günün akşamı gönderiniz adresinize teslim edilir. Bu seçeneği seçmeden önce lütfen arayıp kurye durumu hakkında bilgi alınız. Üst üste çakışmalar ve sağlık nedenleri ile motokurye gönderileri nadir de olsa aksayabilmektedir.
  Hizmet verilen hat - Antalya Merkez, Kundu, Kadriye, Belek, Boğazkent, Serik, Denizkent, Gündoğdu, Çolaklı, Kumköy, Side, Manavgat, Kızılağaç, Kızılot, Çenger, Okurcalar, Avsallar, Türkler, Payalar, Konaklı, Alanya

Ürünlerin kargolanma süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün sayfasında belirtilen gün sayıları kadar iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin dağıtım merkezlerine olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.fotomono.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 2 (iki) en fazla 10 (on) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Sorularınız için siparişinizi tamamlamadan önce iletişime geçip stok teyiti alabilirsiniz.